HAKKIMIZDA

Türkiye…

 

Üç tarafı denizlerle çevrili, dünya üzerindeki en güzel ülkelerden bir tanesi. Bu güzel ülkede tatil yapmak ise herkesin keyif alacağı, iyi zaman geçireceği ve hem dinlenip hem eğlenebileceği bambaşka bir deneyim.

 

Yuppi Tatil, 2000 yılında Ferdi Tirendez ve Mustafa Çengel tarafından kuruldu. Kurulduğu ilk günden bu yana içinde her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek aşkıyla çalışmalarına devam etti.

 

Her yaştan, her milletten ve her ülkeden misafirlerine mutlu anlar yaşatmayı hedefleyerek misyon ve vizyonundan ödün vermeksizin hizmetini sürdürmektedir.

 

Türk geleneksel misafirperverliğini en iyi şekilde müşterilerine sunmak isteyen Yuppi Tatil, otel rezervasyonları, günübirlik turlar, VIP turlar, kayak turizmi ve sağlık turizmi konusunda müşteri memnuniyetini %95’in üzerinde tutarak verdiği vaatleri karşılamayı birinci öncelik saymaktadır.

 

Özgün bir hizmet anlayışıyla, sunduğu olanak ve imkanların her zaman arkasında durarak Türkiye’nin turizm cenneti niteliğini tekrar tekrar vurgulamak istemektedir.

 

15 yılı aşkın deneyimiyle, mutlu müşterileri ve sürekli olarak artan olumlu geri dönüşleriyle Yuppi Turizm ailesi olarak sizler için yarattığımız özel tatil deneyimini güvenli bir tatil deneyimi ile de birleştirmekteyiz.

 

Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kendi bütçenize ve tatil planınıza uygun ekonomik tatil seçeneklerini de bir araya getiriyor, dilerseniz VIP tatil seçeneğiyle size özel anlar yaşatmayı hedeflemekteyiz.

 

Aynı zamanda sağlık turizmi konusunda da ihtiyacınız olan konaklama noktalarını belirlemekte, sağlığınız adına atacağınız adımlarla daha iyi bir sonuç almanız için sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Dilerseniz günübirlik tur seçenekleriyle farklı destinasyonlarda kendinize kaçış alanları yaratabilir, günün keyfini de çıkarabilirsiniz. Yuppi Tatil olarak günübirlik turlar konusunda da sizlere en iyi servisi sağlamayı kendimize görev edinmekteyiz.

 

Sonuç olarak Yuppi Tatil, sizlere en iyi tatil deneyimini sunmak, bu tatil deneyimini en iyi şekilde tamamlamak ve evinize dönerken gerçekten tatil yapmış olduğunuz hissini sizlere hatırlatabilmek için her zaman uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Şimdiden mutlu tatiller dileriz.