Dosso Dossi Downtown - Yuppi Tatil

Dosso Dossi Downtown

İstanbul seyahati yapan gezginler için Dosso Dossi Hotels Downtown harika bir seçim. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumuyla bu otel, aileler için uygun bir ortam ve tam da sizin gibi gezginler için düşünülmüş tesis olanakları sunuyor.

Dosso Dossi Hotels Downtown konuklara düz ekran televizyon, klima ve mini bar gibi birçok oda olanağı sunuyor. İnternete bağlanmak da ücretsiz wifi sayesinde mümkün.

Konaklamanızı daha keyifli kılmak üzere otel, concierge ve oda servisi hizmeti veriyor. İşletmede ayrıca havuz ve kahvaltı mevcut.

Dosso Dossi Hotels Downtown’da kalan konuklar, İstanbul’un en ünlü gezilecek yerlerinden olan Galata Kulesi’ne (2, 9 km) ve Sultanahmet Bölgesi’ne (3, 2 km) uğrayabilir.

Canınız Akdeniz restoranına gitmek isterse, Hatay Medeniyetler Sofrasi Taksim, Olive Anatolian Restaurant veya Roof Mezze 360 iyi seçenekler. Üstelik Dosso Dossi Hotels Downtown’a oldukça yakınlar.

Yapılacak bir şey arıyorsanız, Suleymaniye Mosque’ye (1, 9 km), Balat’a (1, 6 km) ve Kariye Müzesi’ne (1, 6 km) uğrayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Üstelik hepsi de Dosso Dossi Hotels Downtown’a yürüme mesafesinde.

ArabicEnglishTurkish