DoubleTree By Hilton - Yuppi Tatil

DoubleTree By Hilton

DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı’da kalan konuklar, İstanbul’un en ünlü gezilecek yerlerinden olan Balat’a (2, 4 km) ve Eyüp Sultan Mosque’ye (2, 5 km) uğrayabilir.

Son moda otel arayanlara DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı iyi bir seçenek. Odalarında klima ve mini bar sunan işletme, konuklarına ayrıca ücretsiz wifi da sağlıyor.

Otelde concierge ve oda servisi hizmetleri mevcut. Ayrıca konuklar havuz ve kahvaltı gibi olanaklardan yararlanabilir. İşletme bu sayede İstanbul seyahatine çıkanlar için gözde bir seçim. Aracıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark hizmeti mevcut.

İstanbul seyahatindeyken, yakınlardaki restoranlarda karides yiyebilirsiniz, mesela Olive Anatolian Restaurant, Old Ottoman Cafe & Restaurant veya Deraliye Osmanlı Saray Mutfağı Restaurant.

Yapılacak bir şey arıyorsanız, Kariye Müzesi’ne (1, 5 km), Panorama 1453’e (1, 0 km) ve Mihrimah Sultan Camii’ne (1, 2 km) uğrayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Üstelik hepsi de DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı’na yürüme mesafesinde.

ArabicEnglishTurkish