Le Meridien Etiler - Yuppi Tatil

Le Meridien Etiler

Lüks iç mekanlara sahip olan bu otel nezih Etiler semtinde, birçok alışveriş merkezinin yakınında yer almaktadır. Otelde hamam ve sauna içeren bir spa merkezi, bir açık havuz ve şık odalar sunulmaktadır.

Le Meridien İstanbul Etiler’in çağdaş tasarıma sahip odaları zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Odaların tümü ses yalıtımlı olup özel banyo içermektedir. Odaların çoğu panoramik Boğaz ve şehir manzaralıdır.

Le Méridien İstanbul’un restoranları ve barlarında çok çeşitli yemekler sunulmaktadır. Yemek mekanları arasında havuz kenarındaki rahat bar da sayılabilir. La Torre Restaurant’tan L’Eclipse Bar ve Latitude Bar’a kadar tüm yeme-içme mekanları çağdaş estetiği gurme lezzetler senfonisiyle harmanlamaktadır.

Le Meridien İstanbul Etiler’in modern ekipmanlarla donatılmış fitness merkezi günün 24 saati açıktır ve ücretsizdir. Son teknolojiye sahip SPA in İstanbul’da sauna, buhar odası, kapalı havuz, ısıtmalı açık havuz ve hidromasajlı küvetin yanı sıra dinlenme alanlarında Türk hamamı ritüelleri gibi çeşitli rahatlatıcı olanakların keyfini çıkarabilirsiniz. Le Meridien İstanbul Etiler anahtar kartıyla İstanbul Modern müzesini ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı 46 km mesafededir. İstinye Park ve Akmerkez alışveriş merkezleri 4 km uzaklıktadır. Boğaz kıyıları ise arabayla yaklaşık 5 dakikalık mesafededir. Le Meridien, Kanyon Alışveriş Merkezi’ne arabayla sadece 8 dakika, İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne ise 9 dakika uzaklıkta yer alır. Tesise 850 metre mesafedeki Etiler Metro İstasyonu’ndan Taksim Meydanı’na kolayca ulaşılabilir.

EnglishTurkish