Rixos Sungate - Yuppi Tatil

Rixos Sungate

Antalya Körfezi sahilinde yer alan bu 250.000 m²lik geniş tesis 720 metre uzunluğunda plaj, spa ve su parkına sahiptir. Zarif odaların tümü balkonludur.

Rixos Sungate’nin odalarında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Klima ve kasa standart özelliklerdendir. Bazı birimlerde teras ve spa küveti vardır. Banyolar küvet ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır.

Sungate’deki kapsamlı dinlence olanakları arasında spor salonu, tenis kortları ve 4 şeritli bowling salonu yer alır. Konuklar ayrıca spada yüz bakımı, masaj ve hidroterapi gibi çeşitli dinlendirici uygulamalar yaptırabilir. Geniş mini kulüp Rixy Club genç konukların hizmetindedir.

Her şey dahil hizmet veren Rixos’ta 2 açık büfe restoran ile Meksika, İtalyan ve Çin yemekleri dahil mutfaklar sunan 7 alakart restoran yer almaktadır. Ayrıca çeşitli barlara ve bir diskoya ev sahipliği yapan Sungate’te akşam eğlenceleri düzenlenmektedir.

Yaz sezonunda çeşitli temalı partiler, havuz partileri, DJ partileri, dünyaca ünlü gösteriler ve konserler organize edilir. Konuklar haftada birkaç gün canlı müzik dinleyebilirler.

Göynük tesisten arabayla 5 dakikalık mesafededir. Arkeoloji Müzesi ve Hadrian Kapısı gibi turistik yerlerin bulunduğu Antalya merkezine arabayla 35 dakikada ulaşılmaktadır. Antalya Havalimanı 50 km uzaklıktadır.

ArabicEnglishTurkish