Titanic Deluxe Golf Belek - Yuppi Tatil

Titanic Deluxe Golf Belek

Çam ormanının içinde, nehri kıyısında kurulmuş olan bu lüks tesiste 9 açık yüzme havuzu, 2 kapalı yüzme havuzu, içinde su kaydırakları bulunan bir su parkı ve tam donanımlı spa ve fitness merkezi mevcuttur. Tesis, tenha bir alanda 1 km uzunluğunda özel plaja sahiptir.

Titanic Deluxe Belek, ücretsiz alkollü ve alkolsüz içecekler içeren minibar, LED TV ve merkezi klima sistemi ile donatılmış modern odalar sunmaktadır. Odaların hepsi bahçe manzaralı bir balkona sahiptir. Bazı odalar nehir manzaralıdır.

Tesiste çocuk büfesinin de yer aldığı büfe restoran ile Türk, İtalyan yemekleri ve deniz ürünleri sunan 4 adet alakart restoran vardır. Otel bünyesinde çeşitli barlar da yer almaktadır. Titanic Deluxe Belek, çeşitli yerli ve ithal alkollü ve alkolsüz içecekler ve restoranlarda yemekler dahil olmak üzere üst düzey her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Sadece 1,2 km uzaklıktaki özel plaj alanına servis, güzel manzaralı tekne yolculuğu veya yürüyerek kolayca ulaşılabilir. Konuklar Türk hamamında yorgunluk atabilir veya nehirde özel tekne turu yapabilirler. Kapsamlı spa merkezi hem kapalı hem açık alanlara sahiptir. Titanic Deluxe Belek’in yakınlarda yer alan özel spor sahasında 8 tenis kortu ile 3 adet profesyonel çim futbol sahası bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı tesise 30 km uzaklıktadır. Kaleiçi semti ise 40 km mesafededir.

ArabicEnglishTurkish